Hakkımızda

Özen Klemens 1990 yılında İstanbul, Türkiye’de kurulmuştur. Klemens, aydınlatma ve elektrik alt yapı ürünleri konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir. Ürünlerimiz, elektik sistemleri ve elektronik uygulamaları kapsayan, aydınlatma, güvenlik sistemi, otomasyon kontrolü, ev aletleri vb. ürünler için uygundur.

Bir üretici olarak, varolan üretim için, gelişmiş ekipman, kalıp yapımı ve tasarımı, enjeksiyon kalıplama ve damgalama, montaj gibi tüm teknik yapılar Özen Klemens tarafından geliştirilmiştir.

Kalite yönetimi ile ilgili olarak, hammadde ve ürünlere çok sıkı denetim yapan, gelişmiş denetim sistemine sahibiz. Buna ek olarak kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirme konusunda iyi bir irademiz var.

2020 yılı itibariyle HT Electric ile daha da güçlenen firmamızın avantajı sadece en iyi kalite değil, teslim süreci ve rekabetçi fiyatıdır. Otomasyon montaj sistemi, firmamızın teknik ekibi tarafından oluşturulduğu için, müşterilerimize yüksek performans verimliliği ve rekabetçi fiyatlar sunabiliyoruz. Firmamız her zaman ‘işimizin her adımında, önce kalite’ ilkesine bağlı kalmıştır.

Tüm ürünlerimiz Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve diğer ülkelere gönderilmektedir. Yurtiçinde ve yurtdışında iş birliği, ticaret ve yatırım hakkında müzakere edilir.